Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Kołobrzeg

Wiadomości z Kołobrzegu: jak dbac o stawy - relacja

9.06.2019, Kluby zdrowia

7 czerwca miało miejsce niezwykłe spotkanie w kołobrzeskim Klubie zdrowia - niezwykłe, gdyż jak się okazało problem związany ze stawami naszym gościom i słuchaczom nie był obcy. Dlatego prelekcja okazała się być wartościową dawką wiedzy dla wszystkich przybyłych na Bocianią 4.

Prelekcję prowadził Pan Gabriel Chmielewski -  promotor zdrowia, dietetyk, dietetyk sportowy, trener osobisty, instruktor sportu i rekreacji ruchowej m.in. pływania, kulturystyki, kajakarstwa, nowoczesnych form gimnastyki oraz nordic walking. Pan Gabriel zrobił małe wprowadzenie z anatomii, aby wszyscy dokładnie rozumieli budowę i działanie stawów, a następnie przeszedł do meritum - omówił problemy związane ze stawami oraz wyjaśnił jak im zapobiegać oraz powstrzymać już występujące choroby stawów. Okazuje się, że nasz styl życia ma ogromne znaczenie w walce z chorobami stawów - odpowiednia biomechanika ruchu, dieta, duża ilosć wody i ćwiczenia mogą zdziałać wiele!

Po wykładzie Pan Gabriel otrzymał wiele pytań od uczestników, którzy zmagają się z różnymi chorobami stawów.

Zwieńczeniem całego programu była degustacja zdrowych potraw, które mają korzystny wpływ nie tylko na nasze stawy, ale i na cały organizm.

Klub zdrowia w Kołobrzegu robi przerwę wakacyjną w spotkaniach. Kolejny wykład już we wrześniu!

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Kołobrzeg
ul. Bociania 4
78-105 Kołobrzeg

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0369 6070

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij