Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Kołobrzeg

Kołobrzeg: rozdajemy żywność, a z nią przywracamy nadzieję

29.09.2011, Pomoc żywnościowa

Kołobrzeska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) po raz kolejny zorganizowała wydawanie żywności. Z pomocy skorzystało około 50 rodzin.

Wśród przekazywanych produktów największą popularnością cieszyły się mąka, zupy w puszkach, makarony, mleko, ciastka i herbatniki.

– Atmosfera była bardzo pozytywna – mówi Grzegorz Roguski, kierownik filii. – Ludzie na chwilę przystawali, wymieniali między sobą uwagi i wieści. My też staraliśmy się doradzać im, jak rozwiązać problemy, z których się nam zwierzali.

Większość osób, która przychodzi do filii po pomoc została tutaj skierowana z gminnego ośrodka pomocy społecznej. Często są to rodziny wielodzietne.

– Niestety nie dysponujemy aż taką ilością żywności, by w pełni zadowolić wszystkich – mówi pan Grzegorz – Mamy za to nadzieję, że mimo to nasza pomoc znacznie poprawia sytuację podopiecznych. Robimy to tylko dla nich. Zapraszamy wszystkich na kolejne wydawanie żywności, które odbędzie się w ostatnią środę przyszłego miesiąca.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Kołobrzeg
ul. Bociania 4
78-105 Kołobrzeg

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0369 6070

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij