Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Kołobrzeg: rozdajemy żywność, a z nią przywracamy nadzieję

Kołobrzeska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) po raz kolejny zorganizowała wydawanie żywności. Z pomocy skorzystało około 50 rodzin.

Wśród przekazywanych produktów największą popularnością cieszyły się mąka, zupy w puszkach, makarony, mleko, ciastka i herbatniki.

– Atmosfera była bardzo pozytywna – mówi Grzegorz Roguski, kierownik filii. – Ludzie na chwilę przystawali, wymieniali między sobą uwagi i wieści. My też staraliśmy się doradzać im, jak rozwiązać problemy, z których się nam zwierzali.

Większość osób, która przychodzi do filii po pomoc została tutaj skierowana z gminnego ośrodka pomocy społecznej. Często są to rodziny wielodzietne.

– Niestety nie dysponujemy aż taką ilością żywności, by w pełni zadowolić wszystkich – mówi pan Grzegorz – Mamy za to nadzieję, że mimo to nasza pomoc znacznie poprawia sytuację podopiecznych. Robimy to tylko dla nich. Zapraszamy wszystkich na kolejne wydawanie żywności, które odbędzie się w ostatnią środę przyszłego miesiąca.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij