Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Kołobrzeg: Klub Zdrowia "Pokonać stres" - 15 marca, godz.18.00

 

UWAGA. WOJEWODA ZACHODNIOPOMORSKI ZE WZGLĘDU NA DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ DOTYCZĄCĄ KORONAWIRUSA SARS – CoV-2 REKOMENDUJE REZYGNACJĘ Z ORGANIZACJI IMPREZ MASOWYCH BĄDŹ PRZEPROWADZANIA ICH BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM SPOTKANIE PLANOWANE NA 15 MARCA ZOSTAJE ODWOŁANE.

***

W najbliższą niedzielę, 15 marca o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie Klubu Zdrowia w Kołobrzegu. Tematem niedzielnego wykładu będzie: "Pokonać stres", a przedstawi go Pan Piotr Samulak - promotor zdrowia.

Uczestnicy dowiedzą się m.in., czym jest stres, czy można żyć bez stresu, jakie są jego przyczyny i skutki, jak nad nim zapanować, by nas nie niszczył.

To kilka z wielu praktycznych kwestii, jakie zostaną poruszone podczas spotkania, którego celem jest obniżenie poziomu niszczącego nas stresu i doprowadzenie do równowagi.

- Cywilizacja „korporacyjna”, w której żyjemy, wymusza na nas niszczące presje. Ponadto codziennie musimy stawić czoła dziesiątkom wyzwań, niepokojów i problemów. Sytuacje losowe w tym śmierć potrafią złamać najsilniejszych. Płacimy za to wieloma chorobami i utratą sensu życia. Czy tak musi być? - mówi Piotr Samulak, który poprowadzi zajęcia.

Po wykładzie na uczestników będzie czekała degustacja zdrowej żywności!

Spotkanie odbędzie się w Kołobrzegu przy ul. Bocianiej 4. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij